MENU
Головна » 2017 » Березень » 9 » Тато, мама, я – спортивна сім’я
20:23
Тато, мама, я – спортивна сім’я

                                      

 

Увага! Увага!

Всім! Всім!

Спортивне свято завітало

У шкільний веселий дім.

Саме такими словами розпочалося родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сімя», присвячене Міжнародному жіночому дню 8 березня, яке відбулося в Прелеснянській ЗОШ І – ІІІ ступенів. Захід проходив під гаслом «Родина за здоровий спосіб життя ».

Конкурс організовано з метою урізноманітнення фізкультурно – оздоровчої роботи з учнями початкової школи та їх батьками, заохочення до здорового способу життя та зміцнення здоров’я, формування позитивних відносин між батьками та дітьми.

Позмагатися у силі і спритності прийшло 12 сімей.

Відкрила захід заступник директора з навчально – виховної роботи Рошинець Тетяна Вікторівна, яка привітала всіх учасникам з наступаючим святом 8 березня, побажала гарного настрою, доброго відпочинку і перемоги у змаганнях. Розпочалося свято з веселої розминки, яку підготувала педагог –організатор Рошинець А. М..

Представлення команд було завзятим і римованим – глядачі познайомилися з «Силачами», «Олімпійцями», «Чемпіонами», а потім сім’ї ринулись в « бій». Командам були запропоновані цікаві, а іноді непрості конкурси з бігом, стрибками, де вони змогли виявити не тільки свої спортивні навики, але й продемонструвати вокальні здібності та обізнаність з історії спорту.

Несподіваними виявилися конкурси для тат: одягнувши косинку і фартух , довелося кликати всю родину до обіду. Фіналом заходу став конкурс перетягування канату, тут вже всі члени команди приклалили свої зусилля до перемоги. Вболівальники активно підтримували свої команди, бажаючи їм бути першими.

Поки журі підводило результати, дівчатка порадували всіх присутніх веселим танком, а також музичною композицією. У залі панувала атмосфера доброзичливості, спортивного азарту та драйву.

І ось нарешті кінцеві результати:

1 –е місце : команда «Олімпійці» - родини Рошинців, Саченків, Приймаків, Шестакових;

2 –е місце: команда «Чемпіони» - родини Пархоменків, Достатніх, Кайданів;

3 – е місце: команда « Силачі» - родини Рязанцевих, Володіних, Савченків, Федченків.

Команди були нагороджені почесними грамотами, діти отримали медалі та солодощі, а всі учасники – відмінний заряд бадьорості і море позитивних емоцій. І хоча свято було вже закінчене, команди ще довго не розходилися додому, кожного з них переповнювала гордість за те, що вони підтримують традиції школи та живуть під гаслом « Родина за здоровий спосіб життя»

Захід сприяв зміцненню дружніх відносин між родинами учнів і педагогів Прелеснянської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Такі спортивні свята виховують у дітей любов до фізкультури, спорту, почуття дружби, взаємовиручки, колективізму.

 

Заступник директора з виховної роботи

Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Непомнящих Оксана Володимирівна

 

 

 

Категорія: Прелеснянська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 369 | Додав: roschenez | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz