MENU
Головна » 2017 » Грудень » 19 » Дослідницька подорож "Україна очима Олекси Тихого"
18:38
Дослідницька подорож "Україна очима Олекси Тихого"


Завдяки наполегливій праці майстри та майстрині — учні Прелеснянської ЗОШ, які працюють у гуртку “Українське народне декоративно- ужиткове мистецтво” від Обласного центру туризму та краєзнавства для учнівської молоді під керівництвом Рязанцевої Оксани Миколаївни здійснили дослідницьку подорож “Україна очима Олекси Тихого” стежками рідного краю за маршрутом Прелесне — Запоріжжя — Дніпро — Прелесне .
З 7 по 10 грудня нас зустрічало Запоріжжя. Ми відвідали музей техніки “Мотор Січ” проглянувши експозицію присвячену історії Запорізького моторобудівного заводу, де представлена унікальна колекція поршневих та реактивних авіаційних двигунів. Побували у Музеї історії українського козацтва на о. Хортиця. Побачили ретро автомобілі у музеї техніки “Фаетон” та експозицію зоологічного музею при Запорізькому національному університеті.
Під час подорожі 8 грудня 2017 року у Запорізькому обласному художньому музеї презентувалися роботи учнів Пелеснянської ЗОШ, що працюють у стінах Донецького обласного художнього музею під керівництвом Рязанцевої О.М. Роботи виконані у техниці художнього набивання на полотні — старовинне декоративно-ужиткове мистецтво, яке було поширене на Донеччині в кін.ХІХ -сер. ХХ ст. З 2009 року вихованці гуртка “Синій птах” разом з Оксаною Миколаївною відроджують цей вид мистецтва та популярізують його серед населення Донецької області та за її межами також. На наступний рік заплановано виставки у м. Одеса.
На відкритті виставки у м. Запоріжжі автори “пухнастих” картин провели майстер-клас для всіх бажаючих навчитися цьому виду мистецтва.
З 10 по 13 грудня знайомилися з цікавинками Дніпра. Відвідали музей АТО, познайомилися з історією та експозицією відомого Аерокосмічного музею, вивчали зірки в Планетарії. Побували в наайбагатшому історичному музеї ім. Яворницького. А також мали можливість прогулятися вечірніми вулицями міста вздовж р.Дніпро та по Монастирському острову де вхилилися найвищому пам'ятнику Тараса Шевченка.
Хвиля емоцій від вражень перехоплювала подих. Дякуємо ОЦТК за таку чудову подорож.
16 грудня у палаці молоді ім. Бикова м. Краматорськ трьох вихованців з Прелеснянської школи -Крюченко Кирила, Світличну Юлію та Рязанцеву Дар'ю запрошено на галаконцерт “Вершина 2017”, які попали у номінацію майстер/майстриня року, в які серед багатьох учасників області перемогла -Рязанцева Дар'я.
Бажаємо всім вихованця натхнення та наполегливості в їх творчому шляху.
Категорія: Освітні новини | Переглядів: 306 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz