MENU
Головна » 2018 » Лютий » 28 » Виховання справжніх патріотів – пріоритетне завдання освітніх закладів Черкаської ОТГ
20:49
Виховання справжніх патріотів – пріоритетне завдання освітніх закладів Черкаської ОТГ

Виховувати патріота своєї країни – це надзвичайно складне, але разом з тим і почесне завдання, яке стоїть перед українською школою. Усвідомлюючи це, педагоги громади приділяють цій темі велику увагу, підбирають такі форми й методи, які були б цікаві та зрозумілі учням.
Так 20 лютого 2018 року на базі Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено круглий стіл з теми «Патріотичне виховання: як зробити його дієвим». Недарма саме в цій школі зібралися методисти, працівники шкіл, бо педагогічний колектив Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів плідно працює в напрямку національно - патріотичного виховання, відшукуючи все нові, більш дієві форми виховної роботи. На такі кроки підштовхують події сьогодення. Розуміючи , що учням сходу України дуже важливо відчувати себе частиною всієї нації, вчителі знайшли можливість спілкування своїх учнів з вихованцями навчальних закладів інших регіонів країни ( це і зустрічі зі студентами Харківського медичного університету, які стали шефами школи; листування з учнями Веселокутської школи Черкаської області) . Приклад старших товаришів наштовхнув школярів і вчителів Новомиколаївської школи самим долучитися до волонтерського руху: благодійні акції, збір коштів, участь у Всеукраїнському проекті «Будуємо Україну разом». Не байдужий шкільний колектив і до екологічних проблем рідного села, тому учні старших класів створили проект «Green river», який покликаний вирішити дані проблеми. Вчителі пишаються діями своїх учнів, які розуміють, що якщо не я, то хто зробить навколишній світ чистішим і кращим. А найголовніше те, що випускники не втрачають зв'язок зі школою і беруть участь в багатьох акціях, долучаючи до цього своїх батьків та інших мешканців села.
Під час обговорення проблем патріотичного виховання учасники круглого столу поділилися своїми здобутками з цього питання, бо в кожній школі ведеться плідна робота, напрацьовані цікаві форми роботи: квест, створення арт-об’єктів, флешмоби, велопробіги, відродження козацьких традицій. А закінчився круглий стіл аукціоном, на якому пропонувалося придбати досвід інших шкіл з даної проблеми за умовні грошові одиниці.

Піскунова О.В.,
заступник директора з НВР
Категорія: Новини відділу освіти | Переглядів: 258 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz