MENU
Головна » 2018 » Липень » 27 » 1030-та річниця Хрещення Київської Русі
10:25
1030-та річниця Хрещення Київської Русі

День Хрещення Київської Русі — України — державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня — у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира. Для нас цей день означає кілька принципових понять. Це — спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це — неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — велика присутність Києва у світовій історії і його цивілізаційний вплив на сусідні землі і народи. Це — єдність нашого державного і духовного начала.
Упродовж 2018 року в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІ ступенів проводилися урочисті, інформаційно-просвітницькі заходи з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України. Для учнів 5-8 класів були проведені виховні години «Запровадження християнства князем Володимиром Великим - епохальний поворот в історії Київської Русі – України».

Метою даного заходу було: визначення історичних коренів хрещення Київської Русі, значення хрещення для історії, культури, життя українського народу в минулому, сьогоденні і майбутньому. Протягом виховної години учні також продивилися серію коротких фільмів «Сказання про Хрещення Русі». Учні 5,7,8 класів на інтегрованих уроках з історії України,української літератури,зарубіжної літератури дізнавалися як ключові події історії України знайшли своє відображення в літописах та інших писемних пам’ятках; познайомилися з життям та діяльністю Володимира Великого,його роллю у формуванні української держави України-Русі. Для молодших школярів пройшли уроки духовного розвитку, спільно з батьками знайомилися з історією християнства,принципами християнської моралі, батьки визначали, яку роль відіграє сім’я у формуванні моральних цінностей дитини.

Протягом року бібліотекар школи Бибка Л.А. проводила тематичні виставки історичної літератури, художніх творів, присвячених історії Русі-України Х-ХІ століття.

Категорія: Новомиколаївська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 497 | Додав: neiskash78elena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz