MENU
Головна » 2017 » Березень » 14 » День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.
21:08
День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.

$IMAGE1$                                                              

 

Цей день установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Вшанували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України і учні Прелеснянської ЗОШ І - ІІІ ступенів. 14 березня у школі пройшов День українського добровольця. Упродовж дня були проведені заходи, які сприяли зміцненню патріотичного духу школярів.

Для учнів початкових класів була проведена бесіда «Ми – українці», під час якої учні познайомилися з героїчними вчинками воїнів, які добровольцями йдуть на фронт, а також написали бійцям листи з побажанням скорішої перемоги над агресорами.

Учні середньої ланки були запрошені на виховну годину «Хоробрі серця», де дізналися про створення Національної гвардії України, про героїзм і мужність бійців, які стали добровольцями.

Учнями старшої ланки було покладено квіти на могилу загиблого односельця Дудника Костянтина, який добровольцем пішов на фронт і загинув, захищаючи нашу землю від агресорів. Пам'ять його була вшанована хвилиною мовчання.

День українського добровольця сприяв вихованню в учнів поваги до бійців, які добровольцями йдуть на фронт і борються за мирне небо над нашою головою, а також зміцненню патріотичного духу школярів.

                                                       Заступник директора з виховної роботи Непомнящих О.В.

                                                      

                                                      

                                                             

Категорія: Прелеснянська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 427 | Додав: roschenez | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz