MENU
Головна » 2017 » Лютий » 21 » Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю.
09:18
Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю.

На шляху до незалежності україн­ський народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку за гарне майбутнє нашої держави - і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя. То чи може бути забутою кров ге­роїв, пролита на вулицях Києва? Можлива лише одна відповідь — ні!

У понеділок 20 лютого учні Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у заходах, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні. Діти декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті,переглянули документальні фільми, які висвітлювали реальні події, що відбувалися на Майдані. На виховних годинах «Герої не вмирають», «Вічна слава героям Небесної Сотні», «Герої нашого часу» учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили

Категорія: Прелеснянська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 275 | Додав: roschenez | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz