MENU
Головна » 2017 » Вересень » 18 » Свято Першого дзвоника
10:19
Свято Першого дзвоника

Щойно промайнуло літо і всі дітлахи зібрались на подвір'ї рідної школи. Із святковим настроєм поспішали сьогодні до школи педагоги, учні, батьки, гості. Поспішали, адже саме цього дня в усіх навчальних закладах розпочинається новий 2017-2018 навчальний рік. У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай, для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен із яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

На урочистому заході були присутні батьки, випускники, учні, педагоги, працівники школи, староста сіл Прелесне та Майдан Шевченко Юрій Михайлович, заступник начальника відділу освіти Черкаської селищної ради Хорошев Віталій Миколайович, депутат Слов`янської районної ради Панченко Павло Казимирович.

Приємною подією є те, що у велику шкільну сім'ю цього року влились 10 першокласників. Саме для них були сказані теплі слова та побажання а також вручені подарунки.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів.Завершив цю радісну подію танцювальний марафон.Це було надзвичайне дійство,де і вчителі, і школярі показали свої танцювальні таланти.

Тож пролунав дзвінок, і учні Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже з'ясовують нове, поки що для них невідоме і незвідане. Тож побажаємо їм успіхів у новому навчальному році.

Рошинець А.М.,педогог-організатор Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст..

Категорія: Прелеснянська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 249 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz