MENU
Головна » 2017 » Грудень » 8 » Всеукраїнський референдум
19:12
Всеукраїнський референдум

1 грудня 1991р. в Україні в один день з першими виборами президента України відбувся Всеукраїнський референдум.

  • день проголошення незалежності країни 24 серпня 1991 року було також оголошено про проведення Всеукраїнського референдуму,який мав би підтвердити добру волю віх громадян країни про створення нової держави. На питання «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності країни?» ствердно відповіли 28 млн 804 тис. українців або 90,32 % з тих, хто взяв участь голосуванні.
    Результати референдуму дозволили країні затвердитися на міжнародній арені як повноправному суб’єкту міждержавних відносин. До 1 грудня 1991 року незалежну Україну де-юре не визнала жодна держава. Наша країна була визнана понад 40 державами світу.

На виконання листа Адміністрації Президента України від 28 листопада 2017 року № 43-01/804 про відзначення річниці Всеукраїнського референдуму, згідно з розпорядження відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації від 01 грудня 2017 року в Прелесненській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшли заходи:

  • Правова дискусія "Незалежність. Від 1991-го – назавжди»;
  • Засідання за круглим столом «Референдум як форма участі громадян в управлінні державою»;
  • Виставкові світлини у шкільній бібліотеці "Слава тобі, Україно, невмируща слава! Да святиться воля і твоя держава".

Проведені заходи сприяли вихованню дітей у дусі національно – патріотичного виховання і закріплення впевненості в тому, що ми — народ, який прагне творити власну долю на власній землі.

Категорія: Прелеснянська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 376 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz