MENU
Головна » 2017 » Грудень » 8 » Всеукраїнський тиждень права
19:09
Всеукраїнський тиждень права

 

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у Прелесненській ЗОШ І – ІІІ ступенів з 4 по 10 грудня було проведено ряд заходів.

Тиждень було урочисто розпочато 04.12.2017 року шкільною лінійкою.

4 грудня вчителі початкових класів Терещенко В.А., Косогова Т. О., Крюченко О. В., Непомнящих О.В. та бібліотекар Бєліч Н.І. запросили учнів початкових класів у дивовижну подорож «У світі казок», де познайомили учнів з казковими героями, права , яких було порушено, а також провели правову вікторину для малят.

5 грудня вчитель правознавства Заводовська С. О. для учнів 8 – 11 класів провела правовий конкурс «Що таке громадянська зрілість».

6 грудня пройшов конкурс малюнків «Мої права», який традиційно викликав велику зацікавленість в учнів молодших класів.

8 грудня пройшов Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини,мета якого закріпити і поглибити правові знання та навички учнів, сприяти поширенню правової культури; формувати почуття поваги до людей, які охороняють правопорядок та спокій суспільства. Найбільш цікавими були уроки у 5 класі- класний керівник Букатенко .А.М., 6 клас – класний керівник Луняка О.А., 8 клас – класний керівник Рошинець А.М.

Цікаво і насичено пройшла зустріч з працівниками поліції, на якій учні 8 – 11 класів з інтересом слухали розповідь та задавали питання на правоохоронну тематику.

Метою проведення тижня було підвищення правої освіти школярів , формування в учнів свідомого ставлення до необхідності поважати норми права та законності, а також попередження правопорушень серед учнівської молоді.

 

 

 

 

Категорія: Прелеснянська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 431 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz