MENU
Головна » 2017 » Березень » 24 » Знай і люби свій край
13:48
Знай і люби свій край

Знай і люби свій край
З давніх – давен український народ славився своїми різними національними традиціями. Особливо це стосувалося народних ремесел: майстри й майстрині роками вдосконалювали вміння, щоденно працюючи над маленькими шедеврами свого побуту, передаючи досвід нащадкам.
В наш час ця традиція також є актуальною. Декоративно – ужиткове і образотворче мистецтво набуває нових сучасних форм і технік. Тому з метою показу багатогранності і різнобарв’я таких видів мистецтва в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. з 21 по 24 березня 2017 року проходить виставка – конкурс з декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
На виставці представлені роботи учнів школи, які виконані в різних техніках: вишивка хрестиком, бісероплетіння, паперопластика, плетіння гачком і спицями та інші. Кожен виріб особливий, але найбільш вражаючою, так би мовити, родзинкою виставки, є колективна робота учнів 8-10 класів, - картина-панно «Моя Україна», яка виконана зі солоного тіста, соломи та прикрашена вишитим рушником.
Всі роботи надихають на нову працю, від них віє теплом народного духу.
Калашникова Н.В.,
педагог-організатор
Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новомиколаївська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 305 | Додав: natashashnurko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz