MENU
Головна » 2016 » Грудень » 4 » Конкурс творчих освітян "Учитель року - 2016"
15:37
Конкурс творчих освітян "Учитель року - 2016"

         

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – вчителі двадцять першого століття? Які вони – кращі вчителі Черкаської ОТГ ?

     Конкурс «Учитель року-2016»  у громаді проходив у новому форматі. Свої професійні уміння, майстерність і творчі здобутки представили на розгляд  журі у  номінаціях «Початкова школа», «Біологія», «Інформатика» 7 педагогів: Шнурко Юлія Олександрівна, Прокопчук Альона Геннадіївна, Погребняк Олексій Ігорович, Золотовецька Світлана Володимирівна, Завидовська Людмила Борисівна, Кваша Ольга Олександрівна, Мітроніна Світлана Миколаїівна.      Випробування цьогорічного конкурсу (майстер-клас, аналіз інтернет-ресурсу,презентація досвіду роботи,фрагмент уроку,контрольна робота) підтвердили думку про те, що замало бути обізнаним з новими ідеями, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, а не лише захоплюватися. Зокрема проведення майстер-класів «Я – найкращий учитель» продемонструвало розуміння вчителями нових ідей і стало цікавим для журі та всіх учасників конкурсу.

        Найважливішою і завершальною складовою частиною професійних випробувань є конкурсний урок з наступним його самоаналізом. Таким чином фрагменти конкурсних уроків, за В.Сухомлинським, стали «дзеркалом загальної педагогічної культури вчителя, мірилом його інтелектуального багатства, показником його культури, ерудиції».

       На обласному етапі конкурсу Черкаську ОТГ представить учитель початкових класів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Завидовська Людмила Борисівна.

    Участь педагогів у конкурсі стала  шансом заявити про себе як про фахово- компетентну, творчу особистість. У цілому конкурс підтвердив, що в наших школах є  багато  високопрофесійних, ерудованих, творчих учителів, а всі учасники конкурсу — справжні лідери педагогічної громади . Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності, бажання бути вірними великому імені Учитель.

            

    Вчитель року 2017 Черкаська ОТГ

                                                  Відповідальна за роботу з обдарованими дітьми

                                                  Черкаської ОТГ, заступник директора з НВР

                                                  Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                                   Рошинець Тетяна Вікторівна

Категорія: Новини відділу освіти | Переглядів: 367 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz