MENU
Головна » 2018 » Березень » 21 » Профілактика правопорушень спільними зусиллями
20:19
Профілактика правопорушень спільними зусиллями
Профілактика правопорушень спільними зусиллями
Життя в сучасному соціумі відкриває багато цікавих перспектив перед молоддю. Проте широкі можливості сьогодення не завжди в повній мірі використовуються сучасними підлітками. Причин тому досить багато та основна полягає в безвідповідальному , часто байдужому ставленні деяких батьків до своїх дітей. Коли дитина залишається без контролю дорослих, вона змушена вирішувати існуючі проблеми власноруч. Це провокує зростання конфліктності серед підлітків, несприйняття іншої точки зору. Це питання дуже турбує не тільки педагогів та практичних психологів нашої громади, ним опікуються і правоохоронні органи. Важливе значення у вирішенні цього нагального питання належить профілактичній роботі з підлітками.
Саме тому¸ поліція Донеччини з січня 2018 року на території усієї області впроваджує у свою діяльність «Програму використання трирівневої моделі профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2018 – 2022 роки». Презентація програми відбулася 14.03.2018 року. ЇЇ виконання дозволить стабілізувати криміногенну ситуацію в підлітковому середовищі, знизити рівень конфліктності серед дітей, сприятиме формуванню у школярів правосвідомої поведінки. Реалізація програми передбачає створення груп медіації.
Група медіації - це команда підготовлених старшокласників-посередників (медіаторів), які будуть допомагати своїм одноліткам вирішувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновну практику - медіацію і будуть працювати над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі. Супроводжувати шкільні групи медіації покликані практичні психологи.
Тому¸ наступним кроком впровадження програми буде організація навчальних тренінгів для практичних психологів, що будуть працювати з шкільними групами медіації.

Курська В.В., керівник НМК практичних психологів ЧОТГ
Категорія: Новини відділу освіти | Переглядів: 344 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz