MENU
Головна » 2018 » Березень » 13 » Великодній дивограй 2018
19:46
Великодній дивограй 2018


З метою виявлення та розвитку обдарованої учнівської молоді у різних видах діяльності, удосконалення роботи з естетичного розвитку дітей на кращих традиціях української національної культури 12.03.2018 р. на базі Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй», у якому взяло участь 51 учень закладів загальної середньої освіти шкіл Черкаської ОТГ. Діти показали високу майстерність у різних техніках виконання.
За підсумками конкурсу місця розподілились наступним чином:
у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»
(І вікова категорія)
I місце - Полуніна Софія, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Мітроніна С.М.; Полуніна Єлизавета, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Мітроніна С.М.; Стельмах Дар’я, Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Шикалова В.В.
IІ місце – Щербаков Дмитро, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Голік Т.І.; Резніченко Данило, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Джулік Л.В.
III місце – Ребрій Валерія, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Мітроніна С.М.; Ушаков Василь, Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Бибка Л.А.
(II вікова категорія)
I місце - колектив «Перлина», Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Мерзловська О.В.; Шабля Дар’я, Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Горчакова С.С.; Гарипова Гульнара, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Челпих О.Д.; Полуніна Юлія, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Шнурко К.О.
IІ місце – Мироненко Поліна, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Челпих О.Д.
IІІ місце - Пархоменко Єлизавета, Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Лисаков А.Л.; Крюченко Кирило, Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Лисаков А.Л.; Пархоменко Ілона, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Челпих О.Д.
(IІI вікова категорія)
І місце - Гарипова Земфіра, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Челпих О.Д.
ІІ місце - Пермякова Вероніка, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Челпих О.Д.
IІІ місце - Волвенкова Світлана, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Челпих О.Д.
у номінації «Образотворче мистецтво»
(I вікова категорія)
I місце - Суббота Наталія, Красноармійський НВК, керівник Дашивець О.В.
ІІ місце - Мітькіна Дар’я, Красноармійський НВК, керівник Дашивець О.В.
(IІ вікова категорія)
І місце - Коміссаренко Алевтина, Красноармійський НВК, керівник Дашивець О.В.; Таратинова Анастасія, Красноармійський НВК, керівник Дашивець О.В.

Дипломами за активну участь були нагороджені:
Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів: Журба Ксенія, Шнурко Софія, Козачко Варвара, Олійник Ангеліна.
Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів: Дерев’янко Ярослава, Рязанцева Дар’я,
Лосєва Яна, Рязанцева Альбіна, Пархоменко Єлизавета, Войченко Карина,
Гончарук Ельміра, Савінова Євгенія.
Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів: Бибка Даниїл, Лягуша Микола
Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів: Бакалдіна Олександра, Курський Ярослав,
Дубина Софія, Смагленко Євгенія, Шабля Нікіта, Кваша Данило, Лягуша Даніїл, Мерзловський Антон, Папуша Сніжана.
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів: Пархомчук Лілія, Гунько Єлізавета, Шабельник Дар’я.
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: Харлампієва Ірина.

Роботи переможців направлені у м. Слов’янськ для участі в обласному етапі конкурсу.
Голова журі: Кіріндясова О.С. – керівник НМК мистецького циклу, учитель музичного мистецтва Привільської ЗОШ І-ІІІ ст.
Члени журі:
1. Дашивець О.В. – учитель образотворчого мистецтва Красноармійського НВК;
2. Лисаков А.Л. – учитель трудового навчання Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст.;
3. Челпих О.Д. – учитель трудового навчання Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
4. Тютюнник О.М. – учитель трудового навчання Черкаської ЗОШ І-ІІ ст.;
5. Лук'яненко В.С. – учитель образотворчого мистецтва, практичний психолог Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Категорія: Новини відділу освіти | Переглядів: 525 | Додав: roshenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz