MENU
Головна » 2017 » Жовтень » 18

Протягом жовтня в Україні пройдуть заходи ,присвячені святкуванню 500- річниці Реформації в Європі. В 15 ст. віруючі піднялися на боротьбу проти католицької церкви,яка зганьбила себе своїми вчинками. Результатом Реформації стала поява протестантської церкви та її течій. Ідеї протестантизму знайшли підтримку в сучасній Україні: 28,7 % всіх релігійних громад складають протестанти.
Для незалежної України, де співіснують більше сорока релігійних конфесій, питання вибору віри є дуже важливим. З метою ознайомлення учнів з історією Реформації, внеском протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної та соціальної сфери України, виховання толерантного відношення до всіх релігійних конфесій,присутніх в нашій країні, в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів: виховні години за темами «Християнські моральні цінності-складова національної самосвідомос ... Читати далі »
Категорія: Новомиколаївська ЗОШ І – ІІІ ст. | Переглядів: 251 | Додав: natashashnurko | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

uCoz