![](http://195.248.234.252/upload/users_files/04341790/dd4db39a8d8def6e8511383901b52693.jpg)
23 листопада у рамках співпраці з вишами учні Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської ОТГ взяли участь у Четвертій дитячій конференції «Комп`ютер і МИ» , яка традиційно проводиться у Донбаському державному педагогічному університеті. Мета конференції – створення умов для творчого,інтелектуального та духовного розвитку дітей, виявлення кращого досвіду впровадження ІКТ у навчально-виховний процес шкіл. Учні представили свої науково-дослідницькі проекти : «Загадкова піраміда» (учениця 4 класу Рошинець Д.), «Аптека на підвіконні» (уче
...
Читати далі »